علیرضا پناهیان

سایت جدید بیان معنوی راه اندازی شد برای مشاهده کلیک کنید.

همکاری با ما

ضمن تشکر از تمام عزیزانی که تاکنون به صورت‌های مختلف برای کمک به فعالیت‌های سایت و موسسه بیان معنوی-ناشرآثار استاد پناهیان- اعلام آمادگی نموده‌اند، زمینه‌های همکاری در ادامه فهرست شده‌اند. این فهرست متناسب با نیازها و فعالیت‌های سایت و موسسه بیان معنوی به روزرسانی می‌شود. در صورتی که برای همکاری در هرکدام از زمینه‌ها آمادگی داشتید، از طریق ایمیل bayan.manavi@gmail.com یا قسمت نظرات در انتهای همین قسمت می‌توانید با ما در ارتباط باشید.

فهرست:

به جای مقدمه

آیات و روایات ارزش فراوانی برای کسانی قائل می‌شود که به فکر کمک فکری و روحی و معنوی به انسان‌های دیگر هستند، و چنین فعالیت‌هایی را بهترین فعالیت‌های برشمرده‌اند. برخی از آنها را می‌توانید از اینجا بخوانید.

همکاری در تولید محتوا

به اشتراک گذاشتن سخنان تأثیرگذار و راه‌گشا، تجربه‌های شخصی و سازمانی

اگر بخشی از سخنان «استاد پناهیان» به صورت ویژه برای شما راهگشا بوده است، یا تجربه و خاطرۀ ویژه‌ای در این زمینه دارید، می‌توانید شرح این تأثیر یا تجربه را از طریق سایت برای دیگران به اشتراک بگذارید. این انعکاس و بازنشر از زبان شما می‌تواند به گسترش بیشتر معنویت کمک کند و به حل مشکل دیگران کمک کند.

همچنین اگر در نقش استاد، معلم، مسئول فرهنگی،... بوده‌اید و یکی یا بخشی از مباحث برای شما راه‌گشا بوده، تبیین و انعکاس تجربه شما، هم برای موسسه بیان معنوی و هم برای کسانی که نقش‌های مشابه شما را در موقعیت‌های مختلف ایفا می‌کنند، مفید خواهد بود.

تکمیل بانک پرسش‌ها و پاسخ‌ها

جوانان پرسش‌های فراوانی در زمینه‌های مختلف اخلاقی، تربیتی، اعتقادی و خانوادگی را از طرق مختلف شفاهی و نوشتاری از استاد می‌پرسند که بخش قابل توجهی از آنها در ضمن سخنرانی‌ها مطرح و پاسخ داده می‌شود. در صورت استخراج این موارد از سخنرانی‌ها، مجموعۀ ارزشمندی از پرسش‌ها و پاسخ‌ها پاسخ به پرسش‌های جوانان است که در صورت استخراج و عرضه به صورت یک بانک اطلاعاتی، پاسخ‌گوی بخش مهمی از پرسش‌های جوانان علاقمند خواهد بود.

در صورت فرصت و توانایی، می‌توانید ضمن شنیدن یا مطالعه سخنرانی‌ها، با استخراج و تنظیم پرسش‌ها و پاسخ‌ها به تکمیل این بانک اطلاعاتی کمک کنید. (پست الکترونیکی: bayan.manavi@gmail.com  )

شیوۀ اسخراج: در استخراج پرسش‌ها باید به نکاتی توجه کرد تا گزینش مفیدی صورت گیرد. هر پرسش و پاسخی که در سخنرانی مطرح می‌شود قابلیت عرضۀ جداگانه ندارد. در صورت نیاز در آینده به برخی از نکات در این زمینه اشاره خواهیم کرد.

قالب ارائه: «عنوان مناسب. ترجیحاً به صورت سؤال» «متن کامل پرسش»، «متن کامل پاسخ»، «منبع دقیق استخراج پرسش و پاسخ».

منابع قابل استفاده: مطالب منتشر شده در سایت، کتاب‌ها، مجموعۀ لوح فشردۀ بیان معنوی، لوح فشردۀ موضوعی مباحث استاد، دیگر.

در میان مباحث مختلف، معمولاً مباحث تربیتی و خانوادگی و مباحث اخلاقی پراستفاده‌تر هستند. از جملۀ مباحث تربیتی و خانوادگی می‌توان به مباحث تلویزیونی سمت خدا اشاره کرد و از میان مباحث اخلاقی می‌توان به شرح خطبۀ همام(اخلاقی‌ترین خطبۀ نهج البلاغه) و بحث «تنها مسیر» اشاره کرد.

تولید کلیپ صوتی و تصویری

کلیپ‌های کوتاه صوتی مانند بسته‌های کوتاه و جذاب معرفتی هستند و اگر خوب تهیه و تنظیم شده باشند، به دلیل کوتاه بودنشان با سرعت بیشتری تکثیر می‌شوند و مخاطبان بیشتری پیدا می‌کنند. بعضی‌ها در این زمینه استعدادهای خوبی دارند و برخی هم با تلاش و کسب تجربه، توانایی خود در این زمینه را افزایش داده‌اند. کلیپ‌های کوتاه صوتی(پادکست)، امروزه یکی از روش‌های کارآمد برای گسترش معنویت و معرفت دینی است. گاهی یک کلیپ خوب، زندگی یک نفر را متحول می‌کند. بر اساس روایات ما، کمک معنوی و معرفتی به دیگران از صدقه و کمک مالی بالاتر است. حتماً قبل از تهیه و ارسال کلیپ، شرایط و برخی راهنمایی‌های مفید را بخوانید(اینجا).

طراحی نمودار، جدول و اینفوگراف‌های کمک‌آموزشی

انواع تصاویر و نمودارهای گرافیکی، اگر خوب طراحی شوند، می‌توانند سرعت انتقال مطالب و همچنین قدرت به خاطر سپردن مطالب را افزایش دهند. گرافیک‌های اطلاع‌رسان یا اینفوگرافیک(infographic) اصطلاحی است که چندسالی است بیشتر برای چنین مواردی استعمال می‌شود. تجارب، مثال‌ها و گفتن‌های فراوانی در این زمینه هست، که بسیاری از آنها به صورت پراکنده در فضای اینترنت وجود دارد که برخی از آنها به مرور به همین بخش اضافه خواهد شد. ما هم سعی خواهیم کرد به مرور و با کمک شما راهنمایی برای کسانی که علاقمند هستند از این طریق در گسترش معنویت و دستگیری از انسان‌های دیگر مشارکت کنند، تهیه کنیم.

شما می‌توانید تصویر و نموار مفهومی که برای هر کدام از مباحث استاد پناهیان طراحی کرده‌اید را به bayan.manavi@gmail.com ایمیل کنید تا در صورت واجد بودن حداقل شرایط لازم، در سایت منتشر شود. مباحث انتخابی برای تصویرسازی، باید از میان مباحثی باشد که در سایت بیان معنوی و یا در لوح‌های فشرده عرضه شده توسط موسسه بیان عنوی ارائه شده است. طبیعی است که تصویرسازی برای مباحثی که مکتوب آن منتشر شده، سهل‌تر و از جهانی مفیدتر خواهد بود. ضمناً لازم است در ایمیل، مشخص کنید که تصویر ارسالی برای کدامیک از مباحث طراحی شده است.

فهرست برخی از مطالب مفید در مورد تصویرسازی و برخی نمونه‌ها را می‌توانید در اینجا ببینید و تصویرسازی‌های محدودی که تاکنون برای مباحث استاد پناهیان صورت گرفته را نیز می‌توانید در اینجا ببینید.

همکاری در انتشار و توزیع

انتشار و یا معرفی مطالب و محصولات مفید به دیگران

بنا به تجربه موسسه در سال‌های گذشته، بسیاری از اقشار مختلف، همچون دبیران مدارس، مسئولین مراکز فرهنگی، کانونی‌های دانشجویی،.. فرصت کافی و برای یافتن محتواهای مورد نیاز خود را ندارند. گاهی یکی از مطالب سایت یا محصولات تولید شده ممکن است برای یک مسئول فرهنگی، یک دبیر یا یک دانشجو بسیار رهگشا باشد. کسانی که با مطالب سایت و محصولات آشنایی نسبتا خوبی دارند، اگر در اطراف خود چنین اقشاری را بشناسند، با معرفی یا رساندن محتوای مورد نیاز، عملا در ثواب آن معلم، یا مسئول فرهنگی شریک شده‌اند.

دوستان و آشنایان شما هم گروه دیگری هستند که شما می‌توانید به آنها کمک کنید. امتیاز بسیار مهم شما نسبت به رسانه‌های عمومی، قدرت «انتخاب» محتوای مناسب با هرکس است. شما می‌توانید با آگاهی از تیپ شخصیتی و مشکلاتی که هر کدام از اطرافیان‌تان با آن درگیر است، با انتخاب «یک مطلب»، «یک کلیپ صوتی» یا «یک سی دی» مناسب، به او کمک کنید. نیاز کسی که در آستانۀ ازدواج است، با کسی که تازه ازواج کرده، با کسی که می‌خواهد در مورد تربیت فرزندش بیشتر بداند متفاوت است. نیاز کسی که تازه با معنویت و دین آشتی کرده، و کسی که از بچگی به مسجد محل رفت و آمد داشته متفاوت است. مطالب خوب در دنیای کنونی زیاد است، اما پیدا کردن مطلبی که ما نیازمند آن هستیم، گاهی اوقات بسیار دشوار و وقت‌گیر است و گاهی ناممکن به نظر می‌رسد. همین کار دشوار، گاهی اوقات با یک توصیۀ دلسوزانه و دوستانه از طریق ایمیل، پیامک، یا تلفن، به سرعت و سهولت صورت می‌گیرد.

برگزاری مسابقات

چندین سال قبل، مسئولین فرهنگی یکی از مدارس کشور در تماس با موسسه از نتیجۀ ثمربخش برگزاری یک مسابقه خبر داد. این مسئول محترم که لوح فشردۀ «چگونه یک نماز خوب بخوانیم؟» به طور اتفاقی به دستشان رسیده بود، پس از تاثیر این سخنرانی برای خود، پیشنهاد برگزاری مسابقه در مدرسه را مطرح کرده بود. پس از استقبال فراوان دانش‌آموزان و معلمین، این مسابقه چندین بار در سطح منطقه برای دانش‌آموزان و نیز معلمین برگزار شد.

این تجربه می‌تواند در هرجای دیگری متناسب با شرایط آن تکرار شود و از این ظرفیت فراوان و بالقوه برای گسترش معنویت استفاده کرد. یقیناً گزینه‌های خوب متعددی برای این مسابقات وجود دارد و مباحث استاد پناهیان یکی از این گزینه‌ها است- که البته به دلیل برخی ویژگی‌های متمایز با استقبال و پذیرش ویژه‌ای از سوی جوانان مواجه می‌شود.

همچنین اگر تجربه‌ای از برگزاری چنین مسابقاتی دارید، با طرح و توضیح تجربه خود، به توسعه این تجربه کمک کنید. برخی از کسانی که مسابقاتی برگزار کرده‌اند، سوالات طراحی شدۀ خود را در اختیار موسسه قرار داده‌اند، تا در اختیار دیگران قرار دهد. در صورتی نیاز می‌توانید با ایمیل bayan.manavi@gmail.com مکاتبه کنید.

معرفی سایت به دیگران از طریق درج لوگو در وبلاگ یا...

با توجه به اینکه مدت زیادی از راه‌اندازی این پایگاه اطلاع‌رسانی نمی‌گذرد، خیلی از کسانی که به دنبال مباحث استاد پناهیان هستند، اطلاعی از وجود چنین سایتی ندارد. اگر شما صاحب وبلاگ یا سایت خبری هستید، می‌توانید لوگوی سایت را در گوشه‌ای از سایت خود قرار دهید. و یا به طریق دیگری که مایل هستید این سایت را به دیگران معرفی کنید. لوگوی سایت را می‌توانید از اینجا بردارید.

معرفی سامانۀ پیامکی

بسیاری از علاقمندان به این مباحث، به دلیل گرفتاری‌هایی جاری و روزمره کمتر فرصت مراجعه به سایت پیدا می‌کنند. موسسۀ بیان معنوی دو سامانۀ پیامکی دایر کرده است.

1. یک سامانۀ پیامکی برای دریافت نظرات و پرسش‌های شما( به شمارۀ 10001313) و برخی اطلاع‌رسانی‌ها

2. سامانۀ پیامکی اصلی موسسه با شماره 201414 که سرویس‌های مختلفی برای ارسال پیامک دارد(اینجا را بخوانید).

معرفی سامانه پیامکی، به ویژه سرویس "پیام‌های معنوی"، سرویس"گزیدۀ آخرین سخنرانی" و سرویس "اطلاع‌رسانی برنامه‌های تلویزیونی" می‌تواند کمک موثری در جهت رساندن پیام‌های معنوی به دیگران باشد.

عرضۀ محصولات به مناسبت‌های خاص

نهادها، شرکت‌ها، سازمان‌ها، مدارس و محیط‌های دانشگاهی در مناسبت‌های مختلفی مانند دهۀ محرم، ماه مبارک رمضان، نیمۀ شعبان، ولادت امیرالمؤمنین(ع)، روز زن، هفته دفاع مقدس، آغاز سال تحصیلی، همایش‌هایی با موضوعات مختلف و مواردی از این دست، محصولات فرهنگی را به عناوین مختلفی مانند تقدیر و تشکر، هدایا، یا ارتقای فرهنگی ارائه می‌کنند. این مناسبت‌ها یکی از فرصت‌های خوب برای اثرگذاری فرهنگی است، اما بسیاری از اوقات دست‌اندکاران این مجموعه‌ها فرصت کافی برای جستجوی محصول مناسب را ندارند و ناچار هستند از میان دایرۀ خیلی محدودتری از محصولات، انتخاب کنند. حتماً خوشحال می‌شوند اگر کسی به بزرگ شدن دایرۀ انتخابشان کمک کند و در انتخاب محصول فرهنگی به آنها کمک کند.

برخی از محصولات متناسب با مناسبت‌های مختلف (اینجا) معرفی شده است.

افزایش مراکز فروش و همکاری در عرضۀ محصولات

فروشگا‌ه‌هایی که در حال حاضر محصولات موسسه را عرضه می‌کنند در اینجا فهرست شده است. اما همچنان شهرها و مکان‌های زیادی هستند که فاقد محلی برای عرضۀ این محصولات هستند. ممکن است شما در این راستا بتوانید قدمی بردارید. یا ممکن است برخی محصولاتی که با استقبال بیشتری مواجه هستند را در مسجد محل، هیئت، و ... شخصاً ارائه کنید. توجه فرمایید که هرگونه پرسش در خصوص فروش محصولات را از طریق مسئولین سایت فروش محصولات بیان معنوی پیگیری فرمایید.

زمینه‌های دیگر همکاری

مشارکت در تکمیل همین بخش

در تکمیل بخش‌های مختلف همین صفحه و صفحات فرعی آن می‌توانید مشارکت کنید. به عنوان مثال اگر شما تجربه خوبی در ساخت کلیپ دارید، ممکن است بخواهید یک متن کوتاه برای کسانی که می‌خواهند این کار را شروع کنند بنویسید، یا اگر متن خوبی در این رابطه سراغ دارید لینک آن را به دیگران معرفی کنید. مثال‌هایی از این دست فراوان هستند.

همکاری آزاد، پژوهشگر، استاد دانشگاه، دبیر مسئول فرهنگی، مسئول فروشگاه، تایپیست، و ....

امیرالمؤمنین(ع): «هیچ کار خوبى را که بر انجام آن توانایى، دست‌کم نگیر و ناچیز مشمار و به خاطر خوبی‌اى بزرگترْ آن را ترک مکن؛ زیرا خوبى و کمک اندک، در صورتى که به آن نیاز باشد سودمندتر از آن خوبى و (کمک) بسیارى است که در حال بى نیازى به کسى شود؛ لَا تَسْتَصْغِرْ شَیْئاً مِنَ الْمَعْرُوفِ قَدَرْتَ عَلَى اصْطِنَاعِهِ ِإِیثَاراً لِمَا هُوَ أَکْثَرُ مِنْهُ فَإِنَّ الْیَسِیرَ فِی حَالِ الْحَاجَةِ إِلَیْهِ أَنْفَعُ لِأَهْلِهِ مِنْ ذَلِکَ الْکَثِیرِ فِی حَالِ الْغَنَاءِ عَنْهُ وَ اعْمَلْ لِکُلِّ یَوْمٍ بِمَا فِیهِ تَرْشُدْ.»(میزان الحکمه/حدیث12789)

فعالیت‌های مختلفی در موسسه وجود دارد که بعضاً دچار گره می‌شوند و ممکن است با کمک مختصر چند نفر زمینۀ یک کار فرهنگی فراهم شود یا مشکلی گشوده شود. فرض کنید در یک کار پژوهشی در زمینۀ روانشناسی به کسی نیاز هست که هم به مباحث استاد پناهیان تا حدودی اشراف داشته باشد و هم توانایی بالایی برای یک کار پژوهشی روانشناسی داشته باشد. یا فرض کنید برای قسمتی از یک کلیپ یا مستند فرهنگی در حال ساخت، نیاز به فیلم یا تصویری از فلان شهید هست، یا نیاز به کسی هست که در یکی از کشورهای خارجی بتواند یک مصاحبه کوتاه با یک شهروند معمولی ترتیب دهد. یا فرض کنید می‌خواهیم یک مستند فرهنگی خوب، به طور همزمان در دانشگاه‌های سراسر کشور اکران شود و بازخوردهای آن دریافت شود و نیاز به کسانی هست که در دانشگاه خود فعال باشند و بتوانند آن را در دانشگاه خود اکران و نقد کنند. و خیلی مثال‌های دیگر در زمینه‌های متنوع و مختلف.

بنابراین در صورتی که تمایل دارید می‌توانید اطلاعات فرم (اینجا) را تکمیل کنید، تا در هنگام نیاز با شما تماس گرفته شود. پر کردن همۀ اطلاعات مفید هست، اما الزامی نیست. اطلاعات شما نزد موسسه بیان معنوی-ناشر آثار استاد پناهیان- محرمانه خواهد بود.

در صورتی که فرصت پرکردن فرم را ندارید، در بخش نظرات همین صفحه، مشخصات فردی، شهر محل سکونت، تحصیلات، شغل و توانایی‌ها، ایمیل و تلفن همراه خود را بنویسید یا به شماره 10001313 پیامک کنید.

تکمیل بانک پیشنهادها و راهکارهای عملی استاد

در خلال برخی سخنرانی‌ها و نوشته‌های استاد پناهیان، ایشان پیشنهادات و راهکارهای عملی و مشخصی ارائه می‌کنند. جدا کردن و فهرست کردن این پیشنهادها می‌تواند قدمی در راستای تحقق آنها باشد و همچنین کمکی باشد برای کسانی که مسئولیتی دارند و به پیشنهادهای عملیاتی فکر شده نیاز دارند.

شما می‌توانید در هنگام مطالعه و گوش کردن سخنرانی‌های استاد پناهیان، اگر به چنین مواردی برخورد کردید، آن قسمت از متن را جدا کنید و برای bayan.manavi@gmail.com ایمیل کنید. فراموش نکنید که مشخصات منبع(فایل صوتی) را حتماً ذکر کنید تا زحمت شما قابل استفاده در سایت باشد.

مشارکت در هزینه‌ها

کمک‌های مقطعی و کمک‌های ثابت ماهیانه

تحقیق و پژوهش‌ها قرآنی-حدیثی-تاریخی، ضبط منظم جلسات، تنظیم و تدوین مطالب، ادارۀ سایت، تولید کلیپ‌های صوتی و تصویری، و.. عمدۀ فعالیت‌های موسسه را تشکیل می‌دهند که هزینه‌های خاص خود را دارند به طوریکه خود تلاش برای تأمین هزینه‌ها به یک فعالیت مستقل تبدیل شده است و بعضاً گسترش و توسعۀ فعالیت‌ها را با مشکل مواجه می‌کند.

در صورتی که مایل به مشارکت در هزینه‌ها هستید از راه‌های زیر به دو صورت مشارکی مقطعی و مشارکت‌های ثابت ماهیانه می‌توانید در هزینه‌ها مشارکت کنید.

حساب مربوط به حمایت های مالی مردمی

صاحب حساب= موسسه فرهنگی هنری عصر بیان معنوی

شماره حساب در بانک ملت: 4927958347

شماره کارت: 6104337976195964

شماره شبا: IR130120020000004927958347

واریز آنلاین(اینترنتی)

در صورت واریز وجه، از طریق پیامک(10001313) یا ایمیل یا ارسال نظر در بخش نظرات همین صفحه، اطلاع دهید.

نظرات (۱۹)

۰۹ شهریور ۹۳ ، ۱۷:۲۸ محمد مهدی قندی
سلام محمد مهدی قندی هستم از امارات پیام میدم ... خدارو شکر تونستم از طریق خانوادم که در ایران بودم 3 تا از کتاب های استاد را از طریق سایت خریداری کنم و بدستم رسید و علاوه بر آن به خاطر اشتباه پست یکبار دیگر هم دستم رسید که چون فرصت نبود موفق به برگشت آن نشدم لذا با هماهنگی با دفتر بیان معنوی قرار شد که 3 کتاب را سر فرصت به یکی از مراکز فرهنگی در امارات هدیه کنم و همچنین مبلغ 30 هزار تومن هم به حساب موسسه واریز کردم تا هم مدیون نباشم هم کمکی ناچیز  به موسسه کرده باشم ... سلام مارو به حاج اقا برسونید اگه باهاشون در ارتباطید ...

پاسخ:
سلام.
ممنون. قابل شما را نداشت. :)

پیشنهاد

سلام با تشکر از زحمات شما که انشااله مورد توجه امام زمان (عج) قرار گیرد, پیشنهاد دارم در کلیپ های صوتی قسمتی اول را که کار بر تولید کننده کلیپ را معرفی می کند بهتر است در آخر کلیپ قرار گیرد.

سلام. من بسیار مشتاق همکاری با شما هستم اما چون واقعا نمیدانم مهارت هایی که دارم به درد کدام یک از زمینه هایی که فهرست کردید میخورد فلذا نیازمند مشاورۀ شما در این زمینه هستم. تنها مهارت هایی که دارم اول داشتن قلمِ خوب است و دوم زبان انگلیسی در حد پیشرفته.
خودم چند پیشنهاد دارم:
1- در سایت به گزینۀ نوحۀ انگلیسی برخوردم و فکر کردم شاید دانشم در این زمینه بتواند به درد کلیپ سازان شما بخورد.
2- در زمینۀ انتشار و یا معرفی مطالب و محصولات مفید به دیگران  فقط به صورت نوشتاری میتوانم خدمتی کرده باشم چراکه چون موسی علی نبینا و آله و علیه السلام که فرمودند برادرم از من در کلام فصیح تر است باید همیشه دوستم را که در کلام از من فصیح تر است همراه داشته باشم تابتوانم منظور خود را به دیگران برسانم همانطور که حقیر در نوشتار از ایشان فصیح ترم. بنابرین بنده به صورت نوشتاری میتوانم در این زمینه که نوشته اید با توجه به تیپ شخصیتی افراد و نیاز روزشان بهشان موضوع خاصی از کلام حاج آقا پناهیان را معرفی نماییم به افراد کمک کنم، مثلا از طریق سایت خاصی یا به نحوی دیگر.
اگر موارد مذکور به دردتان میخورد و یا با توجه به مهارت های نام برده میتوانید برای اینجانب مسئولیتی در نظر گیرید بینهایت مشتاق آغاز همکاری با شمایم.
بینهایت ممنون از زحمات بی منتتان
و بینهایت ممنون از حاج آقای پناهیان که نجات بخش جانهایند
و بینهایت الحمد لله رب العالمین برای قرار دادن چنین برکتی برای جامعۀ شیعه
والسلام علی من اتبع الهدی
و من الله توفیق
پاسخ:
سلام.
پاسخ از طریق ایمیل برایتان ارسال شد.
۱۹ مرداد ۹۳ ، ۱۵:۳۱ علی کاوندی
خیلی خوب تربود اگر pdf سخنرانی ها راهم درکنار صوت آن درcdها قرار میدادید
سلام.روزی از فشار مشکلاتم کم مونده بود خود کشی کنم ولی وقتی حقایق دین اسلام رو از زبان استاد شنیدم دوس دارم فدای حسین بشم .و این طور شد که زندگیم عوض شد.اجرتون با مادرش فاطمه ی زهرا
سلام. مبحث هویت یک عبد چند جلسه میباشد؟ بعضی از سایتها 11 جلسه پیاده کرده اند...فتیل متنی...
۳۱ ارديبهشت ۹۳ ، ۱۸:۳۴ ابوالفضل دهقانیزاده

با سلام

اینجانب در حال تاسیس کتابفروشی آنلاین کتاب رشد هستم. جهت فروش کتاب مهدویت میخواهم از کتاب انتظار عامیانه عالمانه عارفانه استاد پناهیان استفاده کنم لطفا راهنمایی های لازم را به اینجانب مرحمت فرمایید.

پاسخ:
با سلام و تشکر
لطفا با مرکز فروش محصولات بیان معنوی تماس بگیرید
سلام.خسته نباشید.
فقط من این پیام رو دادم که تشکر کنم از اقای پناهیان .
که همیشه از ولایت حمایت میکنند. 
از طرف یک سرباز ولایت
سلام علیکم.
وب عالی دارید!
اجرتان با صاحب الامر...

+لوگوی شما در منیبــــــــ قرار داده شد.

التماس دعا،
یا حق.
سلام یه وبلاگ زدیم برای نشر بیانات حاج آقا

 سر بزنید خوشحال میشیم

پناهیانیسم...

panahianism.blog.ir

سلام علیکم؛ ..

بنده امکان پیاده سازی از صوت به تایپ رو دارم .. دوست داشتم در حد توان دین خودم رو به استاد حاج آقا پناهیان و راهنمایی‌های ایشون مخصوصا در بحران‌های زندگی‌ام تا حدی ادا کنم ..

ایمیل هم زدم بهتون .. منتظر پاسخ هستم ..
پاسخ:
با سلام و تشکر از لطفتان
زمینه های مورد نیاز همان هایی است که فهرست شده اند. "فعلا" در زمینه پیاده سازی نیاز نیست. شاید در خصوص تکمیل "بانک پرسش و پاسخ" و "بانک پیشنهادها و راهکارها" یا سایر بخشها، بتوانید کمک کنید.
اگر ایمیلتان همین است که نوشته اید، ایمیلی از شما نرسیده.
سلام
لطفا ایمیلتان را از gmail به ایمیل فارسی عوض کنید
سایت میل فا (mailfa) بهترین ایمیل فارسی است
سلام
دوست دارم استاد برای دانشجویانی که نمیتوانند حوزه بروند تعدادی کتاب معرفی کنند تا علاقمندان هم بتوانند در مسیر خدا گامی علمی بردارند مثلا استاد اله قمشه ای 100  کتاب  معرفی کرده از شما تقاضا دارم این مهم را انجام دهید
پاسخ:
ان شاء الله در آینده نزدیک.
سلام
من چند تا پرسش و پاسخ براتون ارسال کردم
لطفا برسی کنید 
پاسخ:
با سلام و تشکر
بررسی می شود انشاء الله.
با سلام و عرض ادب خدمت شما
اول تشکر میکنم ازتون بابت اینکه وقت گذاشتین و پیام بنده رو مطالعه میکنین.
مساله دوم این است که بنده چند وقتی است تصمیم به همکاری با شما در زمینه تولید کلیپ صوتی و تصویری گرفته ام، اما در مورد محتوا و اینکه کلیپ در خصوص چه مباحثی باشد به مشکل برخورده ام
ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایین.
با تشکر
پاسخ:
با سلام و تشکر
در خصوص تولید کلیپ صوتی و تصویری لطفا اینجا را مشاهده بفرمایید.
در بخش تکمیل بانک پرسش‌ها و پاسخ‌ها منظورتان مطالبی است که مشخصا به صورت سوال وجواب در سخنرانی مطرح شده اندیا اینکه می توانیم خودمان متن سخنرانی راهم به صورت سوال وجواب دراوریم
پاسخ:
سلام. مورد دوم اشکالی ندارد، به شرطی که شرایط لازم را داشته باشد.
سلام .بنده درقسمت
 • تکمیل بانک پرسش‌ها و پاسخ‌ها می توانم همکاری کنم چه باید بکنم؟
 • پاسخ:
  با سلام و تشکر.
  مگر توضیحات داده شده در لینکی که داده اید، ابهام دارد؟
  متن را پس از استخراج(با توجه به مشخصات تعیین شده) به آدرس داده شده ایمیل کنید.
  سلام علیکم
  عالی بود.
  ان شاالله بتونیم اگه کاری انجام میدیم با اخلاص باشه تا اثر خودشو بذاره...و خداوند برکت بده به کار حتی اگه اندک باشه
  در پناه حق
  یاعلی...
  ۱۲ فروردين ۹۳ ، ۱۷:۱۶ غــلــام زهرا
  سلام. من می تونم در زمینه ی "به اشتراک گذاشتن..." باتون همکاری کنم.. چیکار باید بکنم؟
  پاسخ:
  سلام.
  نکته ویژه یا تجربه شخصی، و ... را همراه با توضیحات خودتان به bayan.manavi@gmail.com ایمیل کنید تا در سایت منتشر شود.
  یک نمونه از موارد منتشر شده را می توانید اینجا ببینید.

  سایت جدید بیان معنوی راه اندازی شد برای مشاهده کلیک کنید.